ВИДИ ГО! Тајсон! Пензионери се тепаат на каса, видеото од пресметка во продавница ги запали социјалните мрежи (ВИДЕО)

5 декември, 2020
tuca-kombo

Двајца средовечни мажи, главно во подоцнежните години, станаа вистински хит на социјалните мрежи.

На социјалните мрежи се споделува видео од надзорна камера, на кое се гледа како двајца постари мажи се борат на касата во супермаркетот.

Видеото се појави на Фејсбук страница, а корисникот што го сподели изјави дека е направено во маркет на плоштад.

„Кога старите ќе полудат“, прокоментираа со објавата.

Можете исто така да видите како благајничката се обидува да ги смири со зборови, и во еден момент доаѓа друг работник кој ја прекинува борбата и ги брка двајцата надвор.

На снимката нема звук од продавницата, но се слушаат коментари и смеа на луѓето што ја гледаат снимката од надзорната камера.

Видеото од надзорната камера веднаш стана вирално, поради самата пресметка, но и поради коментарите на неколку жени и мажи кои го гледале видеото, а исто така ја коментираа и борбата.

“Гледај, како се враќа! Тајсон! Не, гледај, се држи сега. Па, од каде таа сега!” и во стил на судија, ја прекина пресметката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris