Едната има 19, а другата 43, но кој е кој? Мајката и ќерката го збунија целиот свет а уште поголем шок следеше кога се соблекоа!

28 декември, 2020
Capture-26


Бидејќи редовно објавуваат споделени фотографии на Инстаграм, нивните следбеници постојано се обидуваат да погодат која e мајкатa а која ќерката.


Тие се мајка и ќерка со разлика во возраста од 24 години, но и покрај ова, само неколку можат вистински да ги разликуваат. Џолин Дијаз (43) и нејзината 19-годишна ќерка Меилани Паркс, двете од Северна Калифорнија, имаат завидна блиска врска и поминуваат толку многу време заедно што луѓето често се мешаат.


Бидејќи објавуваат споделени фотографии на Инстаграм скоро секој ден, нивните следбеници постојано се обидуваат да погодат која е мајка, а која ќерка. Многумина не успеваат. Црномурестата Џолин тврди дека здравиот начин на исхрана и вежбање се одговорни за нејзиниот младешки изглед, а открила и дека се грижи за својата кожа и често ја хидрира.


„Најсекси мама на светот“
43-годишната девојка е прогласена за најсексапилната мајка на светот на Интернет, а на Инстаграм ја следат повеќе од 320.000 фанови.


„Јас би им препорачала на жените да ја пронајдат самодовербата и убавината во себе. Пронајдете нешто за себе што го сакате и фокусирајте се на тоа бидејќи во сите нас има нешто што можеме да го најдеме и сакаме и врз кое ќе изградиме самодоверба“, изјави Дијаз.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi