МУ ЈА ПРЕСЕЧЕ “ГОРДОСТА” НА СПИЕЊЕ, и направил дете на љубовницата!

28 октомври, 2020
kurac

Мажот е во тешка состојба и е пренесен во болница

Полицијата во Тараба, Нигерија уапсила средовечна жена под сомнение дека му го отсекла пенисот на нејзиниот сопруг во неделата. Жената се решила на овој потег кога дознала дека нејзиниот сопруг направил уште едно дете.

Според локалните медиуми, сопругата фатила нож и го нападнала сопругот по полноќ, додека тој спиел. Мажот по име Бабангида бил пренесен во локалната болница во критична состојба.

Тој беше на пазарот цел ден и имаше тежок ден. Наводно дошол дома мртов уморен и отишол во кревет. Потоа таа го фатила ножот и го нападнала, бидејќи тој направил дете на некоја друга. Го слушнавме како вреска и налетавме во станот – рече еден од соседите кој сакаше да остане анонимен.

Тој рече дека ранетиот Бабангида и се спротивставил на сопругата и дека во еден момент дури успеал да и го украде ножот и да ја исече.
За време на испрашувањето, осомничениот го признал делото. На прашањето зошто му ги отсекла пенисот на нејзиниот сопруг, жената рече: „Библијата вели дека треба да го отсечеме она што може да нè натера да грешиме“.

Инаку, сличен случај се случи во Нигерија пред четири месеци кога Халим Умар (32) му го отсекла пенисот на нејзиниот сопруг затоа што се оженил со друга жена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum