На среде емисија и падна забот! Таа не знаеше што ја снајде па почна да го бара, а потоа… ПА ОВА Е ХИТ! (ВИДЕО)

24 декември, 2020
402930_sonja_f


Забележавме дека водителите изгубија сè за време на програмата, тоа беше претежно пријатно за око, но Соња Кортес „ја сврте играта“ затоа што изгуби заб за време на шоуто!


Парагвајката е водителка на многу гледаната емисија „Знам сè“, но додека танцуваше во студиото и зборуваше во камерата, одеднаш и падна заб!

После шоуто, Соња Кортес тврдеше дека станува збор за бонбона, сепак, од Месечината може да се види таква дупка меѓу забите!

Изгледа дека стоматологот не заврши одлична работа, и како сето тоа изгледаше, погледнете го клипот подолу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris