Карлеуша беше нападната додека го украсуваше семејниот дом! Следеше борба!

5 декември, 2020
јк

Пејачката Јелена Карлеуша вчера објави фотографии од своето новогодишно дрво на Инстаграм. Оваа година Карлеуша се надмина себеси кога станува збор за многу гламурозни празнични украси. Оваа година таа избра накит во нежно розова боја со мечиња.

Сепак, она што не очекуваше беше мал натрапник на нејзината елка. Оваа година мечките ја красат елката, но мачката на Карлеуша случајно талкаше по неа.

Пејачката се обиде да тргне со помош на стап, но мачката се бранеше.

JK
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit