КРИСТИЈАН ГОЛУБОВИЌ Е БОЛЕН?! Се наоѓа во многу лоша состојба, се распаѓа, ОПШТА ПАНИКА во реалното шоу!

5 декември, 2020
824313_kristijan2_ls

Кристијан Голубовиќ им се пожалил на своите цимери во „Задруга“ дека не се чувствува добро.

Голубовиќ се пожалил дека го болат белите дробови и коските, па затоа планирал да јаде супа и да си легне.

– Болен сум, ме болат белите дробови и коските! Спијам по цел ден – рече Кристијан во кујната, а овој клип се најде на социјалните мрежи и загрижи многу следбеници и гледачи на ова реалити шоу.

– Нека се бања повторно во базенот – е еден од коментарите на изјавата на Кристијан дека не му е добро.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit