ЛЕПА БРЕНА ВО ШОК! Еден обожавател се закани дека ќе се самоубие доколку пејачката го стори ова!

19 декември, 2020
ffdfas_1000x0

Дали е реално?
Лепа Брена случајно се најде во центарот на скандалот, кога еден обожавател и се обрати на Инстаграм.
Имено, тој објави дека ако Брена престане да го следи, или што ќе кажат младите на жаргон, да биде негов follower, тој ќе се самоубие.

Оваа порака многу и се допадна на Брена, па ја објави на своето Story на Инстаграм, со емотикони на кои има насмевка на лицето.
Иако во светот има секакви луѓе кои се заљубени во големи sвезди, но со оваа објава не треба да се шегувате, за да не дојде до фатални последици. Да се ​​надеваме дека сè е во најдобар ред!

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit