„Некогаш беа мои“: Вељко Ражнатовиќ ги стопи срцата на сите! Жељко го наследи ОВА од ТАТКО СИ! (ВИДЕО)

1 декември, 2020
2394545_screenshot-32_ff

Вељко Ражнатовиќ објави видео на социјалните мрежи од неговиот син Жељко.

Она што е интересно е тоа што на видеото малиот Жељко носи чевли, кои Вељко ги носел како бебе.

„Некогаш беа мои“, напиша Вељко во описот на жолтите чевли, кои му припаѓаа нему, а сега ги носи неговиот наследник.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit