Нивес не можеше a да не му признае јавно: „Се замислив со тебе во кревет, како ме милуваш…“

21 декември, 2020
62005950

Фабијан Павао Медвежек, како Пласидо Доминго во шоуто „Твоето лице звучи познато“, го разбуди ентузијазмот кај Маја Шупут и целото жири, а особено Нивес Целзијус

Фабијан Павао Медвежек ја отелотвори шпанската оперска легенда Пласидо Доминго во 15-тата емисија на шоуто „Твоето лице звучи познато“.

Младиот актер веќе е навикнат на пофалби за неговите настапи, а ниту овој пат не го заобиколија. Жирито беше воодушевено од неговата трансформација, но и водителката Маја Шупут. „Каква’ тивка ноќ. Беше прекрасно “, прокоментира Маја. „Кога видов каква задача му беше дадена, малку се загрижив, но дали е можно и вие ова го направите толку совршено, ова беше магија, моќен ангелски глас“, пофали Индира Левак Фабијан. „Беше достоинствено, возвишено, прецизно“, рече Горан Навојец. „Го оставивате човек без зборови, бевте точни, ни донесевте достоинствена атмосфера“, додаде Игор Мешин.

Но, како и секогаш, Нивес Целзијус го имаше најоригиналниот комплимент за Фабијан, кој, како што се чини од шоу до шоу, и стана омилен. “Ова беше толку мирно, драматично, достоинствено. Јас веќе се замислував во мојот кревет, ти ми пееш приспивна песна со тој твој драматичен убав глас и ми ја милуваш главата, беше прекрасно”, коментира Нивес. Инаку, пејачката привлече внимание во ова шоу со својата фризура и бујното деколте во црвен фустан.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit