Ова е сопругата на Горан Бреговиќ: Таа никогаш не се појавува во медиумите, а со години се зборува дека сопругот ја изневерува! (ВИДЕО)

23 ноември, 2020
горан

Музичарот Горан Бреговиќ е во брак со убавата Џенана 26 години. Таа ретко се појавува во јавноста, а многумина велат дека нејзиниот сопруг ја изневерува.


Горан Бреговиќ со семејството на неговиот брод

Горан и Џенана имаат три деца, Ему, Лулу и Уна, а со години кружат приказни дека Горан бил неверен на својата сопруга и имал многу афери.

Сепак, неговата сопруга храбро ги издржа сите тие приказни, а Бреговиќ не се оптеретуваше занаводните приказни.

Кога станува збор за убавината на неговата сопруга, таа е неспорна. Џенана, сепак, на шега вели друго.

– Каква убавина. Јас сум стара жена. Но, можете да ме прашате како се чувствувам како мајка чија ќерка е уметница – изјави Џенана порано за медиумите.

Сепак, тој не обрнуваше внимание на тоа и секогаш ја пофалуваше својата сопруга.

Погледнете како изгледа Џенана:

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit