ПОГЛЕД ОД МИЛИОН ДОЛАРИ! Еве во каков луксуз Дара ја „преживува“ изолацијата! (ФОТО)

9 декември, 2020
blank__259327__photo_E-Stock_caslav_vukojicic_1000x0


Чини многу!

Пејачката Дара Бубамара не ги крие скапоцените работи во кои ужива секој ден.

Како што и самата вели во една песна, „Јас создадов сè од нула“, таа заслужи да ужива во плодовите на нејзиниот труд.

Се чини дека карантинот на Дара не и падна тешко, и како би и паднал кога има привилегија да го испие утринското кафе со овој поглед!

Како и многу други колеги, Дара не може да настапува, но времето го користи за да биде со нејзиното момче Тони, кое не се обидува да го сокрие од јавноста.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit