ПРЕКУ ГЛАВА ѝ Е ОД Сѐ: Анџелина Џоли си заминува од Холивуд!

18 август, 20200
profimedia-0456298671

Екстремно популарната американска актерка, 45-годишната Анџелина Џоли, покрај добрата глума, е позната по својот бурен брак со 56-годишниот актер Бред Пит. Нивната бурна врска ги исполнува колумните во медиумите скоро секој ден и каде и да оди, таа е проследена од папараци. Сепак, се чини дека на актерката ѝ е доста од сè, затоа што се сели во Лондон, пренесува „Female First“.

Имено, неименуван извор за споменатите медиуми откри дека атрактивната актерка ја „скицирала“ недвижноста во Ричхмонд во западен Лондон, каде што таа и Бред извесно време живееле во 2011 година. Изворот додава, таа сака да се „скрие“ од стресот на Холивуд и да создаде побезбедна атмосфера за своите деца.

„Таа верува дека е идеално опкружување за децата, во однос на културата, но и можностите за образование. Таа ги разгледуваше имотите на крајниот запад од Лондон и како тие ќе функционираат таму откако ќе заврши карантинот. Една од идеите е децата да поминат неколку месеци во Велика Британија, а потоа да заминат во САД каде што подоцна би поминувале подолго време со Бред.

Потсетуваме, добитничката на Оскар беше во брак со Бред Пит повеќе од две години, а веќе четири години се во постапка на развод. Иако се сметаат за разведени во 2016 година, целиот процес на развод сè уште не е конечно завршен. Поранешните сопружници работеа на пријателска врска во последно време, па Бред неодамна беше виден како ја напушта вилата каде што живее неговата поранешна сопруга и нивните шест деца – 18-годишниот Маддокс, 16-годишниот Пакс, 15-годишната Захара, 14-годишната Шилох и 11-годишните близнаци Вивиен и Нокс.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris