„Самодовербата никогаш не ми била поголема“: Анастасија објави фотографија на која има проблем со вишок килограми!

12 декември, 2020
анастасија

Анастасија Ражнатовиќ одговори на прашањето на фановите пред неколку дена. Ќерката на Цеца откри дека како помлада личност имала проблеми со самодовербата.

Повеќето луѓе кои ме следат веројатно знаат дека имав проблеми со телесната тежина. И интересно е што имав поголема самодоверба кога бев многу подебела. Проблемите со самодовербата почнаа да се појавуваат кога таа го извади вишокот. Почнав да барам недостатоци сè повеќе – напиша Анастасија и додаде:

Сè ми пречеше, и бев изложена на јавноста и разни коментари од страна на х луѓе, и воопшто не ми беше лесно. Требаше многу време и работа на себе додека не почнав да го сакам своето тело и да се прифаќам себеси – напиша Анастасија на Инстаграм.

Еве ја објавата:

Патем, една обожавателка ја замоли Анастасија да објави фотографија на која има проблем со килограмите.

Анастасија го направи тоа без двоумење.

Еве ги фотографиите!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit