Се појавија фотографии од Нивес Целзијус од промоцијата на нејзината хит-книга од пред 12 години! Таа коментира за овој период!

13 декември, 2020
62001874

Нивес Целзијус ја објави книгата „Гола вистина“ пред 12 години, а беше поддржана од бројни колеги на промоција во еден загребски клуб. Ни раскажа кои се нејзините омилени спомени од промоцијата и што ќе промени.

Нивес Целзијус е во центарот на вниманието многу години, а се појавија фотографии од гламурозната промоција на нејзината книга „Гола вистина“ од пред 12 години.

Промоцијата се одржа во еден загрепски клуб и имаше имиња од тогашната домашна сцена, а Нивес се појави во светкав црн фустан и зрачеше со сексапил.

Ја поддржуваа многу колеги и пријатели, а Нивес се потсети на сеќавањата од промоцијата.

“Само се сеќавам дека бев многу нервозна тој ден и сè беше некако во магла, како раскажана приказна, искуство на еден пријател. Бев многу тажна затоа што некои значајни личности за мене не можеа да дојдат и цело време се обидував да го сокријам разочарувањето и да држам насмевка. , кога излегов од лимузината и сфатив колку луѓе пристигнаа, новинарите и фотографи кои нетрпеливо чекаа, заборавив на сите несреќи тој ден и се опуштив“, ни вели Нивес. Таа исто така ја погледна самата книга и раскажа колку работи на неа.

“Идејата за пишување започна многу порано, но фатив поинтензивен ритам на пишување за време на мојата прва бременост. Мислам дека работев на книгата една година, со некои подоцнежни подобрувања како што одминуваше времето, бидејќи не можев да најдам издавач долго време”, ни раскажува таа.

Нивес го коментираше и фактот дека многу медиуми ја опишаа нејзината промоција на книгата како „настан на годината во шоубиз“. “Во тој период, промоциите и настаните од ваков вид беа од најголемо значење и беа предмет на престиж. Со популаризацијата на социјалните мрежи, овој вид на промоција падна во втор план. Среќна сум што промоцијата на мојата книга остави свој белег во домашната шоубиз и остана се сетив на сите тие години. Имам чувство дека сè беше некако повозбудливо во тие години и дека денешните шоу-ебајзери се посамоуспешни и помирни “, признава Нивес.

Целзиус откри и што би се сменило оттогаш. „Дефинитивно би ги соблекла тие страшни екстензии и би ја сменила фризурата“, заклучи таа.

Нивес Целзијус е член на жирито на омиленото шоу „Твоето лице звучи познато“, а секоја недела ги воодушевува читателите со своите комбинации на облека и коментарите за настапите на натпреварувачите.

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit