Северина го остави свршеникот Славко поради Милан, а од Игор развод не побара!

26 ноември, 2020
pjimage-2020-11-24t172431-686

Северина официјално е во брак со Игор Којиќ (33). Како што дознаваме од судот, ниту еден од нив не поднел барање за развод, иако наводно не се виделе повеќе од шест месеци.


Северина (48) и Милан Поповиќ (54) се запознаа на неговиот роденден пред девет години во белградската Ада Циганлија. Српскиот „крал на бакарот“ наводно на пејачката и платил 50.000 евра да пее за него на прославата на која присуствувале околу 300 луѓе. Бидејќи Милан е голем љубител на авиони, сите хостеси биле облечени како стјуардеси. Освен Северина. Таа се појави во мал црн фустан.


Се зборува дека тој останал без здив кога ја видел Северина во такво издание. Таа не го тргна погледот од него додека ја пееше нејзината песна „Ja samo pjevam“.’Ti si najljepši od svih. Svi drugi stanu u stih’, се стиховите на песната кои беа наменети за славеникот Милан.


Искрите меѓу двајцата веднаш се запалија. Тогаш Северина беше свршена со „кралот на теретаната“, Славко Шаиновиќ. Пејачката и претприемачот беа во врска три години. Тие се запознаа во еден клуб на Крк, каде настапувала Северина.


Двојката наскоро купи куќа на планината Учка. Но, рајот со поглед на Кварнер никогаш не стана нивно гнездо. Северина го напушти веднаш затоа што се вљуби во Милан.


Заедно со неговиот авион, тие обиколија светски дестинации, Северина се пофали и со скап прстен на Картие, а во февруари 2012 година се роди нивниот син. Но, идилата траеше кратко. Една и пол година, битката за старателство започна и трае до ден-денес.


Северина е се уште е во брак со Игор Којиќ (33). Како што дознаваме од судот, ниту еден од нив не поднел барање за развод, иако наводно не се виделе повеќе од шест месеци.


Во меѓувреме, се шпекулира дека Северина се зближила со младиот винар Томислав Воштиниќ (38) од Иваниќ Град. Ова лето наздравуваше со чаша вино со своите најблиски пријатели на неговиот имот во близина на Загреб, а за тоа сведочи и фотографијата што ја објави на нејзината социјална мрежа на крајот на летото.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit