Сите Јована Јоксимовиќ ја знаат како црвенокоса, но таа сега направи промена која е многу забележлива! (ФОТО)

15 декември, 2020
20190212182733

Јована Јоксимовиќ со својата нова работа направи промена и во изгледот што ги воодушеви нејзините следбеници на социјалните мрежи.

Водителката полека се претвори од прекрасна црвенокоса во плавуша, што им се допадна на оние што ја следеа.

Таа сега објави нова фотографија од утринската програма, а во описот напиша „Шишање“. Промената е незабележлива во однос на претходните фотографии и изгледот на водителката.


„Мојата Јована, преубава, харизматична жена која има карактер“, „Јована – паметна, убава, си ја знае работата“, „Преубава насмевка“, се само дел од коментарите што Јована ги доби под фотографијата со новата фризура.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit