Слика од стадионот која го обиколи светот: Овој гест на Аркан сите ги воодушеви

20 декември, 2020
Arkan-i-Ceca


Светлана Цеца Ражнатовиќ и Жеjко Ражнатовиќ Аркан се венчаа во 1995 година и беа во брак и во голема љубов се до неговата смрт. Она за што многу се зборуваше за време на нивната љубов и владеењето на Аркан во Фудбалскиот клуб Обилиќ беше кога тој направи нешто невидено на сите фудбалски терени во Србија, но и низ целиот свет.

Портретот на Цеца доминираше во центарот на свечената ложа, така што можете да го видите каде и да сте, а тој беше прикажан за прв пат за време на интервјуто на Ражнатовиќ за време на играта на споменатиот клуб.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit