Сопругот на Лепа Брена јавно проговори за состојбата на неговиот брак…

28 декември, 2020
brena


Според многумина, најголемата музичка sвезда во регионот, 60-годишната Лепа Брена, три години помладиот поранешен тениски ас Боба Живојиновиќ, е многу поретка во јавноста и на социјалните мрежи од неговата подобра половина. Но, тоа не значи дека тој е помалку ангажиран, со оглед на тоа што тој е успешен претприемач со децении, кој знае како да инвестира во добри деловни можности. Неговиот најголем успех е сепак тоа што успеа да одржи брак со сопругата 29 години, а тајната за нивната успешна врска ја откри во едно интервју

Lepa Brena

Боба беше запрашан како се развивал нивниот брак во текот на 29 години и како изгледал на почетокот, и како е сега. ‘И денес продолжува нашата голема љубов и сето она што го чувствувавме во моментот кога се видовме. Нашата занес денес е прекрасна. Не знам колку луѓе можат да се пофалат со она што можам: годините зад мене и Брена не се важни затоа што љубовта никогаш не може да умре ако е вистинска и ако се одржи на добар начин. Кога станува збор за љубовта, тоа е исто како и на почетокот, денес е уште подобро и поразлично. Што се однесува до страста, таа е секогаш силна на почетокот, но продолжува и денес. Нормално е да се преселиме од првата младешка страст на ново ниво што е многу подобро, поконцизно и поубаво. После толку години меѓусебна љубов, страст и почит, станувате многу посилна личност, која има големо искуство, зрелост, трезвеност, со поинаков поглед на животот “, одговори Боба.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber