СТАНИЈА И КИЈА СТАНАА ГЛАВНИ ЅВЕЗДИ НА САЈТОТ ЗА ВОЗРАСНИ!

10 ноември, 2020
кија

Задникот на Киja беше во преден план, додека Станија ја бакна на истиот а потоа со рацете почна да ја ,,плеска” по задникот.

Минатата недела Кристина Кија Коцкар и Станија Добројевиќ беа гости во емисијата „Амиџи шоу“ кај Огњен Амиџиќ, а снимката од нивното жешко издание заврши на порно-страниците.

Ријалити sвездите привлекоа големо внимание со својот изглед, а проѕирните панталони на Кија Коцкар беа главната тема овие денови. Амиџиќ ги замоли своите гости да играат „Твистер“. Играта е така дизајнирана што ќе направи луѓето да се најдат во непријатни позиции, па Кија и Станија се најдоа во многу секси и невообичаена позиција. Задникот на Кија беше во преден план, додека Станија и го бакна, а потоа со рацете почна да ја ,,пипка” по задникот.

Таа сцена очигледно некому му дала идеја и објавил извадок од шоуто на порно-страница!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit