СТАНИЈА ЌЕ ВЛЕЗЕ ВО ЗАДРУГА?! Томовиќ се сети на својата поранешна љубов, па веднаш и го вети ОВА!

24 декември, 2020
222838_stanija_f


По паузата што ја заслужија, работниците се вратија во фабриката, каде продолжија да прават снегулки од хартија. Тие го коментираа Фран Пујас, а после тоа, главна тема беа Мина Врбашки и Филип Цар.

-Цар ми приоѓа вчера, а плукаше за мене пред тоа- рече Владимир.
-Мина беше љубоморна затоа што шеташе со Цар – искоментира Чорба.

-Дојде на забавата во спаваќа затоа што слушна дека се дружам со Ивана Маринковиќ – додаде Владимир.

„Таа не беше единствената што дојде со спаваќа“, се смееше Матора.

Сега кога влезе Станија, едвај чекам, ќе видите што ќе се случи – додаде Томовиќ, кој ја посакува својата поранешна девојка во „Задруга“.

-Сега ќе се дружам со неа. Тогаш имавме конфликт поради Сања – рече Матора.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber