ЦЕЦА НА МЕТА НА ИЗМАМНИЦИТЕ! ГО ЗЛОУПОТРЕБИЛЕ НЕЈЗИНИОТ ЛИК, ПА ТАА ПОЛУДЕ: „Ќе му се јавам на менаџерот да реагира!“

27 октомври, 2020
ceca-svetlana-raznatoivc-sudjenje-stefan-stojanovic-015

Пејачката е бесна поради лажно договорен настап!

Некои sвезди во голема мерка закажаа новогодишен настап и покрај тоа што сè уште не е познато дали и под кои услови, поради епидемиолошката слика што ќе биде актуелна во тоа време, ќе може да се организираат собири на поголем број луѓе. а Светлана Цеца Ражнатовиќ беше на списокот на планирани настапи.

Нејзиниот настап со нејзината колешка Радиша Трајковиќ Џани се рекламира на бројни страници кои промовираат ноќни излегувања во главниот град на Србија, а оваа информација ја изненади и самата пејачка, која вели дека не договорила новогодишен настап.

„Не го закажав јас настапот, од каде ви е тоа?! Ако го имав закажано, ќе знаевте каде настапувам, тоа не може да се скрие“, рече Цеца, а кога дозна дека настапот е многу рекламиран, се изненади.

“Јас прв пат го слушам ова. Што и да е, не е точно. Ако беше, не би се криела. Не би знаела да не ме прашавте. Ќе го побарам менаџерот да реагира”, рече таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum