Жан Клод ван Дам ја разнежни публиката објавувајќи фотографија со неговата мајка!

28 декември, 2020
126231_profimedia0243269923_ff


Шармантниот актер Жан-Клод ван Дам зрачи со младешка енергија дури и во седмата деценија, а неговиот изглед никогаш немаше да открие дека тој е толку стар. Жан сè уште е омилен кај жените, а неговите фотографии и снимки имаат позитивно влијание врз публиката. Актерот сега реши да сподели моменти со својата публика со неговата мајка, на која многу личи. Двајцата се дружеа и беа многу весели, а во описот на видеото напиша кратка „забава“.

jj


Сега би можеле да заклучиме кога тој повлекол добра генетика и неверојатна енергија, што никој не може да го оспори. Додека чекал нови улоги и снимки, Жан се дружи со пријателите и семејството.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi