Ваква Баба Мразица досега не сте виделе: Карлеуша ги полуде фановите со ова провокативно издание!

30 декември, 2020
jelena-karleusa-830x0

Чевли, чизми, чанти и разни додатоци се само дел од подароците што дивата веќе ги има добиено на нејзината домашна адреса.


Поп дивата Јелена Карлеуша ги изненади обожавателите со новогодишната фотографија.

На нејзин начин, Карлеуша носеше секси костим на Баба Мразица, и сите нејзини адути излегоа во прв план.

Таа доби неколку комплименти од обожавателите на сметка на изгледот, но и честитки и желби за подобра година.

Покрај тоа, Јелена се пофали на своето „Инста-стори“ дека Дедо Мраз веќе пристигнал во нејзиниот дом и ги снимила подароците што пристигнале.


Чевли, чизми, чанти и разни додатоци се само дел од подароците што дивата веќе ги добила на нејзината домашна адреса.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber