Двојници по звездите: Славни мажи кои со вас го делат хороскопскиот знак

7 мај, 2020
Naslovna

Без разлика дали верувате во хороскопот или само се забавувате да го истражувате, тоа ни нуди неколку различни информации.

Врз основа на хороскопскиот знак, можете да знаете како ќе се однесува вашата најдобра пријателка за време на бременоста, каква свадба ќе имате, како некој ќе се однесува на патување, кој е зад воланот … И тоа е само мал дел од она што може да го открие хороскопот. Но, во овој текст нема да се занимаваме со некои нови карактеристики на знаците, но издвоивме 12 згодни момци кои го споделуваат хороскопскиот знак со вас.

Ако, сте, лавица и еден ден се сретнете со Џејсон Момо, истиот знак може да биде добра причина за разговор. Другите знаци подолу можат да го најдат својот хороскопски колега и да проверат кои се тие.

ОВЕН – James Franco

БИК – David Beckham

БЛИЗНАЦИ – Lenny Kravitz

РАК – Benedict Cumberbatch

ЛАВ – Jason Momoa

ДЕВИЦА – Tom Hardy

ВАГА – Hugh Jackman

ШКОРПИЈА – Leonardo DiCaprio

СТРЕЛЕЦ – Jamie Foxx

ЈАРЕЦ- Eddie Redmayne

ВОДОЛИЈА – Christian Bale

РИБИ- Daniel Craig