Џенифер Анистон објави свој гол портрет, но за тоа има многу добра причина

5 јуни, 2020
29085508-8377321-image-a-34_1591028508709

Славната глумица на својот Инстаграм профил објави фотографија на којашто позира гола, а сето тоа е дел од една добротворна акција.

Џенифер Анистон важи за една од најсексипилните глумици во Холивуд, со години е во топ – форма и како воопшто да не се променила, а овој пат реши својот изглед да го искористи за едно добротворно дело.

Станува збор за нејзиниот црно – бел портрет од 1995та година, фотографија којашто навистина ја обележа и има посебно место во кариерата на Џенифер. Глумицата позира потполно гола, со доза на елеганција и префинетост и не ги открива интимните делови.

  • Мојот драг пријател Марк Селигер одлучи да стави 25 портрети на аукција, меѓу кои се наоѓа и мојата фотографија. Целиот износ од продажбата ќе се донира на NAF клиниката, организација којашто се бори против Коронавирусот. Му благодарам на Марк што ми овозможи да бидам дел од ова– објави Џенифер.

Во склоп на оваа добротворна акција, продадени се и портретите на Леонардо ди Каприо, Били Ајлиш, Снуп Дог и Доктор Дре.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi