Холивудската убавица и нејзината ќерка заиграле во иста облека и станаа хит

29 април, 2020
Naslovna

Холивудската актерка Џесика Алба танцуваше во својот двор во друштво на 11-годишната ќерка Хонор, за која многумина најпрво би помислиле дека е нејзината сестра.

38 годишната Џесика е една од оние што не можеше да одолее на магијата на популарната апликација „ТикТок“, па танцуваше со својата ќерка на песната „Hustle & Flow“ за да ги израдува своите следбеници.

Мајката и ќерката, исто така, ги поклопија своите комбинации на облека за оваа пригода, одлучувајќи се за иста облека за капење, кошули и шешири. Со оглед на пофината градба на Џесика, навистина е потешко да се суди кој е кој во видеото.


Џесика Хонор ја добила во бракот со Кеш Ворен, а освен неа има ги имаат и  8-годишна Хевен и 2-годишна Хејс. Семејството е во изолација заедно во нивниот дом во Лос Анџелес, вреден 10 милиони долари.

Дел од секојдневието споделува често, па така исто објавила и едно видео со својот сопруг.

View this post on Instagram

Fill in caption ________ 😂🤣

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on