Иако го криеше раѓањето на синот, реши да го открие неговото необично име

16 јули, 2020
јхбнјм


Пред нешто повеќе од еден месец, музичката ѕвезда Иги Азалеа призна по неколкумесечни шпекулации дека родила син. Иако е позната по тоа што крие тајни кога станува збор за нејзиниот приватен живот, се чини дека сега решила да открие некои детали. И покрај тоа што рече дека ќе го задржи мајчинството за себе, јавноста сега знае дека го именуваше својот син, кого го имаше со шестгодишниот партнер Плејбој Карти, Оникс Картер. Во аудио насловено „Аметист и Оникс“, кое го објави на Инстаграм, Иги се слуша како го охрабрува нејзиниот син да разговара со неа додека прави симпатични звуци. Бидејќи нејзиното вистинско име е Аметист Амелија Кели, навивачите брзо заклучија дека името на нејзиниот син е Оникс. Кога некој во коментарите истакна дека имињата по драгоцени камења „одат толку добро заедно“, таа кратко одговори: „секогаш се согласуваме“.

https://www.instagram.com/p/CCoh5EmF_mg/


Таа исто така неодамна беше видена во јавноста, еден месец по породувањето. Многумина беа заинтересирани за тоа како изгледа оваа убавица, која отсекогаш имала завидна фигура, по породувањето. Таа беше видена како оди во студио во Лос Анџелес во неделата вечерта.

iggy azalea

Го чекав вистинскиот момент да го споделам ова со вас, но како што поминува повеќе време, се чувствувам како да чувствувам вознемиреност секогаш кога станува збор за објавување вакви вести. Сакам да го чувам приватно, но не сакам тоа да биде тајна. Не можам да ви опишам колку го сакам “, напиша 30-годишната нова мајка на Инстаграм на почетокот на јуни, за да престанат со шпекулациите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi