Кејт се соочи со Вилијам околу неговата измама, по што заврши во болница

18 јули, 2020
Untitled-4

За наводната измама на 38-годишниот принц Вилијам се шпекулира веќе неколку месеци. Иако никогаш не е официјално потврдено дека Војводата од Кембриџ ја изневерува својата сопруга, 38-годишната Кејт Мидлтон, со кого има три деца од деветгодишен брак, извори за разни странски медиуми откриваат детали за скандалот што го потресе британското кралско семејство. Тие исто така откриваат како реагирал Вилијам кога Кејт го обвинила за измама со фаталната Роуз Ханбери. kate middleton princ william

Според In Touch Weekly, откако слушнала во кралските кругови дека се шири приказната дека нејзиниот сопруг и Роуз биле повеќе од пријатели, Кејт решила да му се спротивстави на Вилијам со сè и искрено да го праша дали ја измамил. Сепак, според неименуван извор за споменатиот медиум, принцот само се насмеал на сè и рекол дека ништо не се случува меѓу двајцата. kate middleton

‘Двајцата изгледаат како совршен пар без проблеми. Сепак, реалноста е сосема поинаква. И тие ги имаат своите проблеми како и сите други “, заклучи изворот за американскиот таблоид. Патем, како што неодамна беше напишано, Кејт, наводно, дознала за измамата на Вилијам во семејниот дом, по што се заклучила во бањата и хистерично плачела. На крајот на краиштата, сето тоа резултирало со пристигнување брза помош и отстранување на војвотката придружена од нејзиниот сопруг.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi