Лејди Гага позираше и покажа добар дел од градите

26 мај, 2020
Naslovna

Лејди Гага  го покажа новиот имиџ по повод објавувањето на нејзиниот нов албум Chromatica.

Но, повеќе внимание отколку нејзината нова, розова боја на коса привлече минијатурниот врв што го носеше. Пејачката открила „подвозје“ во кожен врв со ланци и привлече бројни реакции.

View this post on Instagram

I hear the thunder coming down ⛈

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

„Ми требаше ова денес“, „Треба да е нелегално да се биде ова убаво“, „Наша Божица“, „Девојче, палиш“, напишаа воодушевените фанови. Фотографијата ја лајкнале повеќе од два милиони луѓе.

Нејзиниот нов албум Chromatica треба да излезе за четири дена.