Меган Маркл верува дека членовите на кралското семејство покренале заговор против неа за да ја оцрнат

26 мај, 2020
Naslovna

Војвотката од Сасекс и поранешна актерка Меган Маркл  смета дека имало заговор против неа од страна на членовите на кралското семејство на Велика Британија, со цел да се оштети нејзината репутација.

Имено, Меган смета дека сето тоа започнало кога се преселила во палатата Кенсингтон со принцот Хари во 2018 година.

Таа верува дека тие сакале да ја оштетат нејзината репутација, откако се омажила за Хари, со цел да го раскинат бракот.

– Таа беше убедена дека има заговор против неа, па таа буквално се изолира кога се преселиле во Фрогмор – рекла нејзината пријателка.

– Мислам дека се чувствуваше како аутсајдер уште од почеток. Ова не беше животот на кој се навикнуваше и таа сакаше да го напушти – додаде пријател.

– Таа почна да се чувствува изолирана и ги промаши нејзината мајка и пријателите од Лос Анџелес – откри тој.

Нејзината финансиска независност беше движечката сила зад неа и одлуката на Хари да го напушти кралското семејство и да се пресели од Велика Британија во сончева Калифорнија.

– Она што и пречеше на Меган е што не заработи пари. Таа секогаш работеше и не мислам дека се чувствува исполнето. Желбата за финансиска независност беше една од најголемите причини за напуштање – рече тој.

И покрај извештаите на странските медиуми дека не направиле добро во Лос Анџелес, парот развил пријателство со пејачката Адел и победникот на Оскар Леонардо Ди Каприо.

– Сигурен сум дека нивниот социјален живот ќе се развива на вечери и забави во Лос Анџелес, каде ќе бидат опкружени со луѓе со кои можат да им веруваат и да се поврзат – рече уредничката на каналот „Е“ Мелани Бромли.

Двојката беше ставена во карантин со недели за време на вирусот на коронавирус во вилата на Тајлер Пери во Калифорнија, каде престојуваа со нивниот 1-годишен син Арчи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi