Најмладата милијардерка покажа какви чевли и чанти има: Една торба се истакнува во форма

15 мај, 2020
Кајли Џенер НАсловна

Најмладата милијардерка Кајли Џенер често сака да споделува детали од нејзиниот приватен живот со своите фанови.

Сестрата Ким Кардашијан најмногу тоа го прави преку социјалната мрежа Инстаграм, а овој пат ги „почести“ своите следбеници со нов материјал.

Имено, Кајли „се фрли“ во чистењето на својот дом, поточно плакарот.

Таа сликаше се во него, така што фановите јасно можеа да видат каков вид на чевли и чанти поседува.