Откриен идентитетот на момчето кое познатата актерка го бакнуваше

29 април, 2020
ема

По бројните шпекулации конечно се дозна кое е момчето кое Ема Вотсон го бакнува. Се работи за калифорнискиот предузимач Лео Александар Робинтон.

Вотсон е фатена како го бакнува мистериозното момче во Лондон есента минатата година. Се шпекулира дека актерката веќе го запознала и со своите родители.

Британската актерка пред неколку денови го прослави својот 30ти роденден. Таа се прослави со улогата на Хермиона Гранџер во серијалот за Хари Потер.