Оваа го има само во Босна: Една крава испадна од комбето, а тој дури не ни примети

20 мај, 2020
Насловна

На социјалните мрежи се шири видео од Босна и Херцеговина, во кое е снимено моментот кога крава испадна од комбе. Возачот зад комбето успеа да сними сè и започна да се занимава со предупредување на возачот на комбето, но не се знае дали успеа да го запре навреме.

Откако испаднала, кравата продолжила да оди, па за среќа таа е жива и добра, а во коментарите под видеото, луѓето заклучиле дека такво нешто е можно само во Босна, па се обидоа да претпостават точно за кој дел станува збор.

Pogodi državu 😂😂

Gepostet von Policija Zaustavlja RS am Sonntag, 17. Mai 2020
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi