Пет минути, пет илјади лајкови: Фотографија која ќе ја погледнете двапати!

24 мај, 2020
Насловна

Во последните неколку недели, младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ споделува слики со бикини со своите следбеници на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

last year 🥺😍

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Сликa од минатогодишниот летен одмор, црвени бикини од оваа година … сега тие слики се нешто од минатото, затоа што Анастасија го запали Инстаграм со нова фотографија.

Не, не e гола, не сликаше извајана фигура, туку лицето!

Шминка, гламурозна и дури не личи на себе!

Погледнете ја фотографијата што собра пет илјади лајкови за пет минути:

https://www.instagram.com/p/CAiula2g71b/?utm_source=ig_web_copy_link