По 50 нијанси многу го сонувале! Но во вакво издание до сега не сте го виделе: Џејми направи лом на инстаграм

12 мај, 2020
Naslovna

Џејми Дорнан, ѕвездата на филмовите „Педесет нијанси“ досега е виден во разни изданија, а во првиот дел стана еден од најголемите заводници во светот. Сепак, дома тоа не е јасно.

Имено, актерот бил шокиран кога покажал како неговите наследници го „украсиле“ – затоа што го облекле во црвен фустан со деколте, и златни чевли со потпетици.

“Облекувањето со моите ќерки тргна на друг пат. Запознајте се со Џени (со руса коса). Таа е толку симпатична”, коментира и направи лом на Инстаграм.