Актерот одлепи: Обожавателка му пријде да се слика, тој ја фрлил на подот!

8 април, 2020
Ezra Miler

Она што требаше да биде можност за сликање стана барање од фановите на DC универзум да го отпуштат „Флеш“.

Ѕвездата на „Бетмен против супермен“ и „Фантастични ѕверки “ Езра Милер нападна обожавател кој само сакаше да се слика со него.

Актерот престојува во Исланд, каде често се среќава со обожаватели кои би сакале да се сликаат со него.

Една таква средба се случила во продавница во Рејкјавик кога насмеана девојка се приближила до Езра. Актерот изгледа сакал да се пошали , па ја прашал „ти дојде да се бориш“, ја зграпчил за врат и почнал да ја влече на земја. Можеби се чинело дека е шега, се додека лицето кое ја снимало оваа средба не започнало да вика „брат, застани“, по што снимањето е прекинато.

Погледнете сами:

Непосредно по објавувањето на видеото, фановите на DC универзум во побараа Езра Милер повеќе да не го игра Флеш.