Бред Пит одбива да го прифати сопственото дете

17 јули, 2020
нбнб

Помина речиси една година од наводната кавга во авионот помеѓу актерот Бред Пит и неговиот најстар 18-годишен син Мадокс, и дека ова е една од главните причини зошто познатата актерка Анџелина Џоли поднесе барање за развод, веќе е позната, пишува Дејли Меил.

angelina jolie

Додека комуникацијата меѓу поранешните сопружници Анџелина и Бред е сè уште затегната и „студена“, истото не може да се каже за неговата врска со неговиот син, со кого има скоро непостоечка врска. Ѕвездата на филмот „Once upon a time in Hollywood“ не се гледа ниту се слуша со најстариот син. Колку што е познато, пресврт во врската со Анџелина и нејзиниот син Мадокс беше лет на приватниот авион уште во 2016 година, кога се случи вжештена расправија за која ниту еден член на семејството не сака да зборува за тоа во јавноста. Сепак, Мадокс сè уште ја чувствува ревноста за Бред.

maddox


Сите постапки во врска со разводот од најпопуларната двојка во Холивуд сè уште не се решени, а сè е влошено од ситуацијата со пандемијата. Без оглед, Бред сепак ги гледа децата и помалку или повеќе одржува врска со Анџелина. Посетите за него се сè уште можни, но како и постапката за развод, сè е доста тешко.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi