Дали можете да ја препознаете жената на фотографијата?

6 мај, 2020
адел

Една од најдобрите светски пејачки, Адел, се чини дека заврши со својата трансформација.

Пејачката успеала да ослабне неверојатни 45 килограми. Бидејќи во текот на трансформацијата не се појавувала во јавност, нејзините фанови биле воодушевени од крајниот резултат.

Таа сега конечно успеа да ја покаже целата фигура, кога на својот Инстаграм профил им се заблагодарила на своите обожаватели за роденденските честитки.

Еве како Адел изгледа сега

Меѓу оное кои биле воодушевени од изгледот на пејачката била и Криси Тајген

– Дали се шегуваш? напишала таа во коментар.