Каде ти е саканата? Синот на Цеца ужива во убавина, а сите се прашуваат каде е Богдана

21 април, 2020
bogdana

Веjко Ражнатовиќ, кој од почетокот на пандемијата се оддалечи со сопругата Богдана од градот, решил да ужива во убавото време и природа и да ги наполни батериите.

Поточно, тој на својот Инстаграм профил сподели фотографија, на која малкумина останаа рамнодушни.

Многумина коментираа за убавината на природата, додека други коментираа како Веjко изгледа добро без маица, прашувајќи се зошто и Богдана не е со него.

View this post on Instagram

Tarzan #tigerblood

A post shared by SERBIAN ACE 🇷🇸 Српски Ас (@veljkoraznatovic) on