Маките на очајната домаќинка Нивес Целзиус

24 април, 2020
nives

Хрватската пејачка Нивес Целзиус времето во изолација го поминува дружејќи се со семејството, редовно тренира и здраво се храни

Но, таа се посветила и на домот, така што го подготвува новиот преубав дом.

Таа на Инстаграм покажала како го мие стаклото на балконот. A кога се наведнала преку оградата, нејзината задница дошла во преден план. Облечена во краток шорц, таа ги покажала бујните атрибути.