Милан Поповиќ повторно ја пријави Северина?

7 јули, 2020
severina

Пејачката Северина Којиќ, наводно, девет дена не го вратила својот син кај поранешниот партнер Милан Поповиќ.

Северина Којиќ, наводно, цели цели девет дена не го вратила синот кај својот поранешен партнер Милан Поповиќ, кој го има старателството над момчето, пишува „Информер“.

Според овој натпис, пејачката, својот осумгодишен син А.П. според одлуката на судот, може да го гледа двапати неделно, секој втор викенд – од сабота наутро до недела навечер, како  две недели за време на празниците. Северина, наводно, ја прекршила оваа одлука.

Изворот изјавил, дека малото момче поминало 14 дена со својата мајка, но дека не го вратила кај неговиот татко во договореното време, кој има целосно старателство. Весникот понатаму наведува дека Северина одговарала на повиците на Поповиќ ниту му одговарала на пораките, па затоа решил да ја пријави пред надлежните.

„Милан размислува да покрене тужба против неа. Тој се консултираше со адвокатите и тие му рекоа дека има право да ја тужи“, заклучил изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi