Тој ги кршеше срцата на девојките во 90-тите, и еве како изгледа некогашната голема ѕвезда и убавец на 46 години

18 мај, 2020
Naslovna

Актерот Рајан Филипе се фали за своето тренирано тело на 46-годишна возраст.

Рајан во неделата позираше без кошула на Инстаграм и го покажа своето голо торзо. „Го надминав тоа“, напиша актерот веднаш до сликата. На неговите придружници особено им се допадна неговата фотографија, кои му кажаа без двоумење што мислат за него.

„Може ли да полудам под тебе?“, „Јас не се качив над тебе од ’99 година. Децении поминаа, но сè уште не сум се зафатила со тебе “,„ Убав човек “, коментираат фановите.

Филип има проблеми со поранешните девојки последниве години. Имено, во 2017 година, тој изгуби милион долари со актерката Елси Хјуит, која го тужеше за физички напад во неговиот дом.

View this post on Instagram

OVER IT

A post shared by ryan (@ryanphillippe) on


Исто така во 2017 година, неговата поранешна свршеница Паулина Слагер поднесе тужба против него за малтретирање преку пораки во кои напишал дека е готвач и слично.

Патем, Рајан има осумгодишна ќерка, Каилани, од кратката врска со Алексис Снајп, ѕвездата на „На патот кон sвездите“. Покрај тоа, од неговиот брак со актерката Рис Витерспун има ќерка Ава (20) и син Деакон (16).