Вака изгледаше Џони Деп после ќотекот од бившата жена!

17 јули, 2020
сдфгх


Судскиот процес за обвиненијата дека Џони ја претепал својата поранешна сопруга Амбер Херд, започна на 7 јули во Високиот суд во Лондон. Имено, Деп ја тужеше издавачката куќа „The Sun“, компанијата „News Group Newspaper (NGN)“ и нивниот извршен уредник, во Високиот суд во Лондон, за текст напишан во април 2018 година во кој е напишано дека Џони бил насилен кон неговата сопруга за време на нивниот бурен брак. Телохранителот Шон Бет, кој девет години работел во Деп и неговото семејство, сведочеше дека Хард му нанела повреда на окото на Деп за време на нејзиниот 30-ти роденден во Лос Анџелес.

Да потсетиме, друг телохранител Малком Коноли неодамна откри на судењето дека измислил приказна пред неколку години за тоа како Џони го повредил прстот во 2015 година за време на престојот во Австралија и дека тие го направиле тоа за да ја заштитат поранешната сопруга на Деп од лош публицитет, бидејќи била насилна кон нејзиниот сопруг.

- Еден колега и јас пристигнавме на имот во Австралија каде престојуваа Џони Деп и Амбер Херд и кога влеговме во куќата слушнавме гласна расправија како доаѓа одвнатре, па го „извлековме“ Џони од целата таа приказна - рече тој
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi