Живееше во беда со неколку долари во џебот а потоа една средба промени сѐ: Потресна исповед на најубавата русинка!

9 август, 20200
цвб

Кога имала 14 години, нејзиниот татко Валериј ненадејно починал. Нејзината баба Галина, мајка на нејзиниот татко, која беше нејзина најголема поддршка, тогаш се грижеше за неа. Сонот на Ирина да избега од Русија почна да се реализира кога нејзината мајка случајно видела реклама за локално училиште за убавина на автобуската станица. Ја зеде сестрата на Ирина, Татјана, и ја доведе до агенцијата за моделирање. Персоналот ја забележал Ирина додека ги чекала нејзината мајка и сестра и веднаш знаеле дека наишле на нешто посебно. Тогаш, нејзиниот живот започнува радикално да се менува. Благодарение на тој кастинг, на кој таа отиде на непланирано, целиот свет слушна за Ирина.

View this post on Instagram

14

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Ирина Шајк (34), која вообичаено не споделува премногу за нејзината приватност, целосно се разголе и ја отвори душата кон магазинот Вог. Делот од разговорот за нејзиното растење во сиромаштија привлече најголемо внимание. Како што рече убавицата, која го изгубила својот татко кога имала само 14 години, нејзината прва посета на Њујорк ја однела до „компирот во супермаркетот“ затоа што претходно немала можност да купи зеленчук. „Ние самите одгледувавме зеленчук. Во зима имавме компири, моркови, сè што ни требаше за да преживееме“, откри таа. Како што истакна, во одреден период имала чувство дека е глава на куќата, со оглед дека, како што открила порано, се чувствувала како маж во женско тело. Таа објаснува дека, сепак, „го одраснала тоа“ и почнала да се третира поинаку.


Таа додаде дека за неа е многу важно што нејзината ќерка Леа, која ја добила со актерот Бредли Купер, е свесна од каде доаѓаат парите и да ги почитува. “Сакам мојата ќерка да знае дека нејзината мајка има работа во нејзиниот живот, затоа што сакам да одгледам силна жена. Подароците и храната не паѓаат од небото”, заклучува таа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi