15 модели на очила за сонце за разигранo лето

26 јули, 2020
наочари

И оваа сезона светот ќе го гледаме низ розевите очила!

Обожаваме микро очила за сонце, преголемите очила за сонце какви што носи Викторија Бекам никогаш нема да ни здосадат, но оваа сезона нашите срца особено ги освоија очилата за сонце со рамки во бои- од розева и сина до маслинесто-зелена боја.

Совршени очила за сонце со стакла во боја пронајдовме во понудата на луксузните брендови како што се Dior, Balenciaga, Acne Studios, Miu Miu i Prada, a за оние кои се особено храбри, тука се очилата за сонце од Vetements, а интересни верзии подготвија и high-street брендовите, како што се Zara, Mango, Topshop i Uterqüe.

Во галеријата, откријте ги 15-те најдобри модели на очила за сонце во боја од актуелната понуда.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris