15 модели на очила за сонце за разигранo лето

26 јули, 20200
наочари

И оваа сезона светот ќе го гледаме низ розевите очила!

Обожаваме микро очила за сонце, преголемите очила за сонце какви што носи Викторија Бекам никогаш нема да ни здосадат, но оваа сезона нашите срца особено ги освоија очилата за сонце со рамки во бои- од розева и сина до маслинесто-зелена боја.

Совршени очила за сонце со стакла во боја пронајдовме во понудата на луксузните брендови како што се Dior, Balenciaga, Acne Studios, Miu Miu i Prada, a за оние кои се особено храбри, тука се очилата за сонце од Vetements, а интересни верзии подготвија и high-street брендовите, како што се Zara, Mango, Topshop i Uterqüe.

Во галеријата, откријте ги 15-те најдобри модели на очила за сонце во боја од актуелната понуда.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber