Нова колекција на САНДАЛИ кои сигурно ќе Ве воодушеват ова лето

10 август, 2020
224961_profimedia0498100765_ls

Ова лето, дизајнерите Ве повикуваат да ги нагласите Вашите… зглобовите.

Современите жени првично беа изненадени од овој тренд. Овој мини тренд не потекнува од социјалните мрежи (што се смета за реткост според денешните стандарди), туку од модната писта. Новиот стилски трик беше забележан на пролет-летните ревии на JВ Андерсон, Того и Шарлот Новелс – сите овие брендови го претставија истиот тренд, настапувајќи на Лондонската модна недела.

Подоцна, ја видовме истата техника и кај хероина на уличен стил. И додека навистина ни се допаѓаат смелите верзии на дизајнерите, не е неопходно да се дејствува толку радикално за да бидеме во тренд.

Комбинацијата на широки панталони со сандали со чипка изгледа убаво – но за да изгледате елегантно во преден план, а не ексцентрично, можете да изберете повеќе класични и помирни комбинации и да позајмувате идеи од ѕвездите од „street style“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi