Дали ќе ги носите најгрдите сандали на светот? Овој модел ќе биде најголем хит ова лето

30 април, 2020
Naslovna

Без сомневање, удобни се. Но дали се доволно привлечни да ги носите?

Дека Инстаграм стана главен параметар за поставување на модните трендови, го потврдуваат овие сандали, кои ги изнесеа познати трендсетерки, влијатели и модни блогери ширум светот, пишува Космополитан.  

Нема да спомнеме дека правилата во модата повеќе не постојат затоа што постојано сме се убедувале во тоа, но и дефинитивно сте еден од оние кои, на не толку убави модни парчиња, би ги оттурнале од себе. И без размислување.  

Од такви парчиња дефинитивно се вклучуваат и чевли, а сега зборуваме за сандали кои обезбедуваат само удобност, но никогаш не ни се допаднале естетски.

View this post on Instagram

[ad] Morning commute 🌞 @zalando #ZalandoStyle

A post shared by Brittany Bathgate (@brittanybathgate) on

Сепак, приоритет не е изгледот, но овие сандали, сакале да признаеме или не, многу се популарни.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi