БОГДАН ЈА ЗАПРОСИ ЦЕЦА?! Фолк дивата се пофали со прстенот – погледнете како свети на нејзината рака! (ФОТО)

26 ноември, 20210
Screenshot_3

Фолк дивата Цеца Ражнатовиќ и бизнисменот Богдан Срејовиќ уживаат во љубовта, а пејачката со една објава ги збуни сите.

Имено, Цеца на својата инстаграм приказна објави видео од раката, а во преден план го истакна прстенот кој ѝ свети на раката, па многумина помислија дека Срејовиќ ја запросил Цеца.

Да потсетиме, Цеца неколку пати изјави дека повеќе нема да се мажи, сепак, по ова видео многумина се запрашаа дали пејачката се предомислила.

 

– Никогаш, што би се мажела? Хартијата само ја расипува среќата. Веќе се омажив, видов дека може да биде супер, убаво, фантастично, сега хартијата не ми значи апсолутно ништо и сакам да се забавувам – изјави Цеца во една емисија, а дали е веренички прстен или не, останува да видиме…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris