ЖЕШКИ ФОТОГРАФИИ ОД САНДРА АФРИКА Во вакво издание сè уште не сме ја виделе – Инстаграм гори, а коментарите САМО СЕ НИЖАТ

25 ноември, 20210
297466_img-9022_f

Сандра Африка објави сет провокативни фотографии од Мајами.

Пејачката моментално е на американска турнеја, па слободното време го искористи да оди на плажа и да овековечи се во минијатурно бикини.

Сандра позираше во танга и го покажа затегнатото тело и задникот, по што следеа бројни комплименти од посилниот пол.

Screenshot 2021-11-25 142111
Screenshot 2021-11-25 142048
Screenshot 2021-11-25 142023
Screenshot 2021-11-25 141958

Мажите на социјалните мрежи масовно го пофалија телото на Сандра, а таа уживаше во убавите коментари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris